Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 261 m²
- Perceeloppervlakte
- 668 m²
de Matenstraat 39 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 261 m² en een perceel van 668 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Matenstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €1.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Matenstraat 39 is een woonhuis van 261 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².
de Matenstraat 39 is een woonhuis in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
de Matenstraat 39 heeft 261 m² woonoppervlakte. Het perceel is 668 m². In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit de Matenstraat 39 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Matenstraat 39: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Glinde-Hooiland: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor de Matenstraat 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Glinde-Hooiland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.