Streetview Hyacinthstraat 49 Oldenzaal

Hyacinthstraat 49, 7572 BB Oldenzaal

133 m² Bouwjaar 1925 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Hyacinthstraat 49 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 581 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
581 m²
Inhoud
651 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hyacinthstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hyacinthstraat 49

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
256.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
354.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Locatie van Hyacinthstraat 49

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Hyacinthstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Hyacinthstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €2.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hyacinthstraat 49 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Hyacinthstraat 49 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hyacinthstraat 49?

Hyacinthstraat 49 is een woonhuis in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hyacinthstraat 49 vergeleken met de buurt?

Hyacinthstraat 49 heeft 133 m² woonoppervlakte en 651 m³ inhoud. Het perceel is 581 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hyacinthstraat 49 en wat betekent dat?

Hyacinthstraat 49 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-08-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hyacinthstraat 49?

Hyacinthstraat 49 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?

Vanuit Hyacinthstraat 49 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.