2-onder-1-kapwoning Gammelkerstraat 23 Oldenzaal

Gammelkerstraat 23, 7572 AT Oldenzaal

130 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Gammelkerstraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 402 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
402 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gammelkerstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gammelkerstraat 23

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
261.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gammelkerstraat 23

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Gammelkerstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Gammelkerstraat 23?

De prijsindicatie voor Gammelkerstraat 23 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €2.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gammelkerstraat 23 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Gammelkerstraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gammelkerstraat 23?

Gammelkerstraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gammelkerstraat 23 vergeleken met de buurt?

Gammelkerstraat 23 heeft 130 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 402 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gammelkerstraat 23 en wat betekent dat?

Gammelkerstraat 23 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-03-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gammelkerstraat 23?

Gammelkerstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?