Streetview Oirschotsebaan 15 A Oisterwijk

Oirschotsebaan 15 A, 5062 TE Oisterwijk

77 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers

Oirschotsebaan 15 A is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 400 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oirschotsebaan 15 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1050 Inwoners
320 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
123 Woningvoorraad
€653.000 Gem. woningwaarde buitengebied Oisterwijk Zuid
65% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Oirschotsebaan 15 A

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Oirschotsebaan 15 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oirschotsebaan 15 A?

De prijsindicatie voor Oirschotsebaan 15 A ligt rond €15.000 tot €40.000. De gemiddelde woningwaarde in buitengebied Oisterwijk Zuid is €653.000. Dat komt neer op circa €8.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oirschotsebaan 15 A zich tot de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid?

Oirschotsebaan 15 A is een woonhuis van 77 m² in de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid. De buurt telt 123 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oirschotsebaan 15 A?

Oirschotsebaan 15 A is een woonhuis in buitengebied Oisterwijk Zuid, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oirschotsebaan 15 A vergeleken met de buurt?

Oirschotsebaan 15 A heeft 77 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In buitengebied Oisterwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Oirschotsebaan 15 A?

Oirschotsebaan 15 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in buitengebied Oisterwijk Zuid?

De wijk buitengebied Oisterwijk Zuid in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij buitengebied Oisterwijk Zuid?

Vanuit Oirschotsebaan 15 A in buitengebied Oisterwijk Zuid bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 5.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij buitengebied Oisterwijk Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oirschotsebaan 15 A: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 1.5 km.