Vrijstaande woning Oirschotsebaan 13 A5 Oisterwijk

Oirschotsebaan 13 A5, 5062 TE Oisterwijk

89 m² Bouwjaar 1992 1 kamers Label B

Oirschotsebaan 13 A5 is een vrijstaande woning in Oisterwijk, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 632 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
632 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Ligging
In bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oirschotsebaan 13 A5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oirschotsebaan 13 A5

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1050 Inwoners
320 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
123 Woningvoorraad
€653.000 Gem. woningwaarde buitengebied Oisterwijk Zuid
65% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oirschotsebaan 13 A5

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Oirschotsebaan 13 A5

Wat is de geschatte woningwaarde van Oirschotsebaan 13 A5?

De prijsindicatie voor Oirschotsebaan 13 A5 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in buitengebied Oisterwijk Zuid is €653.000. Dat komt neer op circa €7.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oirschotsebaan 13 A5 zich tot de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid?

Oirschotsebaan 13 A5 is een vrijstaande woning van 89 m² in de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid. De buurt telt 123 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oirschotsebaan 13 A5?

Oirschotsebaan 13 A5 is een vrijstaande woning in buitengebied Oisterwijk Zuid, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oirschotsebaan 13 A5 vergeleken met de buurt?

Oirschotsebaan 13 A5 heeft 89 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 632 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 89 m² per kamer. In buitengebied Oisterwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oirschotsebaan 13 A5 en wat betekent dat?

Oirschotsebaan 13 A5 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Oirschotsebaan 13 A5?

Oirschotsebaan 13 A5 heeft 1 kamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in buitengebied Oisterwijk Zuid?

De wijk buitengebied Oisterwijk Zuid in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij buitengebied Oisterwijk Zuid?

Vanuit Oirschotsebaan 13 A5 in buitengebied Oisterwijk Zuid bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 5.4 km.