Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1895
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 2605 m²
Posthoornseweg 7 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 2605 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Posthoornseweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
5.4 kmKinderdagverblijf
2.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
9.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
11.4 kmDe prijsindicatie voor Posthoornseweg 7 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in buitengebied Oisterwijk Zuid is €653.000. Dat komt neer op circa €3.217 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPosthoornseweg 7 is een woonhuis van 203 m² in de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid. De buurt telt 123 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².
Posthoornseweg 7 is een woonhuis in buitengebied Oisterwijk Zuid, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Posthoornseweg 7 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2605 m². In buitengebied Oisterwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk buitengebied Oisterwijk Zuid in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Posthoornseweg 7 in buitengebied Oisterwijk Zuid bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 5.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Posthoornseweg 7: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij buitengebied Oisterwijk Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €770.000 tot €870.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in buitengebied Oisterwijk Zuid is €653.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.