Eengezinswoning, vrijstaande woning Posthoornseweg 5 220 Oisterwijk

Posthoornseweg 5 220, 5062 SZ Oisterwijk

47 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Posthoornseweg 5 220 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oisterwijk, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m², een perceel van 329 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
47 m²
Perceeloppervlakte
329 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Posthoornseweg 5 220

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Posthoornseweg 5 220

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
202.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.87 kg/m²

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1050 Inwoners
320 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
123 Woningvoorraad
€653.000 Gem. woningwaarde buitengebied Oisterwijk Zuid
65% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Posthoornseweg 5 220

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Posthoornseweg 5 220

Wat is de geschatte woningwaarde van Posthoornseweg 5 220?

De prijsindicatie voor Posthoornseweg 5 220 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in buitengebied Oisterwijk Zuid is €653.000. Dat komt neer op circa €13.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Posthoornseweg 5 220 zich tot de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid?

Posthoornseweg 5 220 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 47 m² in de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid. De buurt telt 123 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Posthoornseweg 5 220?

Posthoornseweg 5 220 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in buitengebied Oisterwijk Zuid, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Posthoornseweg 5 220 vergeleken met de buurt?

Posthoornseweg 5 220 heeft 47 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Het perceel is 329 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In buitengebied Oisterwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Posthoornseweg 5 220 en wat betekent dat?

Posthoornseweg 5 220 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Posthoornseweg 5 220?

Posthoornseweg 5 220 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in buitengebied Oisterwijk Zuid?

De wijk buitengebied Oisterwijk Zuid in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.