Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
Jeroen Boschstraat 43 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 261 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €664.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jeroen Boschstraat 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
9.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Jeroen Boschstraat 43 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Bunders is €664.000. Dat komt neer op circa €4.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJeroen Boschstraat 43 is een woonhuis van 153 m² in de wijk omg. Bunders. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.770 inwoners per km².
Jeroen Boschstraat 43 is een woonhuis in omg. Bunders, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jeroen Boschstraat 43 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 261 m². In omg. Bunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €664.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jeroen Boschstraat 43 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk omg. Bunders in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €664.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Jeroen Boschstraat 43 in omg. Bunders bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jeroen Boschstraat 43: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij omg. Bunders: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).