Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 916 m²
Willem Alexanderlaan 10 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 916 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Alexanderlaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
8.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in omg. Europaln/Hondsbergseln is €1.440.000. Dat komt neer op circa €8.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Alexanderlaan 10 is een woonhuis van 175 m² in de wijk omg. Europaln/Hondsbergseln. De buurt telt 171 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 755 inwoners per km².
Willem Alexanderlaan 10 is een woonhuis in omg. Europaln/Hondsbergseln, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Willem Alexanderlaan 10 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 916 m². In omg. Europaln/Hondsbergseln ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk omg. Europaln/Hondsbergseln in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Willem Alexanderlaan 10 in omg. Europaln/Hondsbergseln bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Alexanderlaan 10: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij omg. Europaln/Hondsbergseln: restaurant (0.8 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Willem Alexanderlaan 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond omg. Europaln/Hondsbergseln. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.