Streetview Burg. Vogelslaan 82 Oisterwijk

Burg. Vogelslaan 82, 5062 KS Oisterwijk

179 m² Bouwjaar 1972 Label D

Burg. Vogelslaan 82 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 280 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €664.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burg. Vogelslaan 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Vogelslaan 82

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1555 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€664.000 Gem. woningwaarde omg. Bunders
89% Koopwoningen
2.770 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Vogelslaan 82

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Burg. Vogelslaan 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Vogelslaan 82?

De prijsindicatie voor Burg. Vogelslaan 82 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Bunders is €664.000. Dat komt neer op circa €3.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Vogelslaan 82 zich tot de wijk omg. Bunders?

Burg. Vogelslaan 82 is een woonhuis van 179 m² in de wijk omg. Bunders. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.770 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Vogelslaan 82?

Burg. Vogelslaan 82 is een woonhuis in omg. Bunders, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg. Vogelslaan 82 vergeleken met de buurt?

Burg. Vogelslaan 82 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 280 m². In omg. Bunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €664.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Vogelslaan 82 en wat betekent dat?

Burg. Vogelslaan 82 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in omg. Bunders?

De wijk omg. Bunders in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €664.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij omg. Bunders?

Vanuit Burg. Vogelslaan 82 in omg. Bunders bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij omg. Bunders?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Vogelslaan 82: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.