Bungalow, geschakelde woning Burg. Vogelslaan 105 Oisterwijk

Burg. Vogelslaan 105, 5062 KP Oisterwijk

118 m² Bouwjaar 1971 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Burg. Vogelslaan 105 is een bungalow, geschakelde woning in Oisterwijk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 309 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €664.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
309 m²
Inhoud
481 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burg. Vogelslaan 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Vogelslaan 105

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (71.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1555 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€664.000 Gem. woningwaarde omg. Bunders
89% Koopwoningen
2.770 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. Vogelslaan 105

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Burg. Vogelslaan 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Vogelslaan 105?

De prijsindicatie voor Burg. Vogelslaan 105 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Bunders is €664.000. Dat komt neer op circa €5.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Vogelslaan 105 zich tot de wijk omg. Bunders?

Burg. Vogelslaan 105 is een bungalow, geschakelde woning van 118 m² in de wijk omg. Bunders. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.770 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Vogelslaan 105?

Burg. Vogelslaan 105 is een bungalow, geschakelde woning in omg. Bunders, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg. Vogelslaan 105 vergeleken met de buurt?

Burg. Vogelslaan 105 heeft 118 m² woonoppervlakte en 481 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In omg. Bunders ligt de gemiddelde woningwaarde op €664.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Vogelslaan 105 en wat betekent dat?

Burg. Vogelslaan 105 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Burg. Vogelslaan 105?

Burg. Vogelslaan 105 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 71 m².

Hoe is de woningmarkt in omg. Bunders?

De wijk omg. Bunders in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €664.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij omg. Bunders?

Vanuit Burg. Vogelslaan 105 in omg. Bunders bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.