Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 688 m²
Burg. Vogelslaan 43 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 688 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Vogelslaan 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
8.7 kmDe prijsindicatie voor Burg. Vogelslaan 43 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Dotterpln/Wildemanstraat is €542.000. Dat komt neer op circa €2.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Vogelslaan 43 is een woonhuis van 193 m² in de wijk omg. Dotterpln/Wildemanstraat. De buurt telt 454 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.587 inwoners per km².
Burg. Vogelslaan 43 is een woonhuis in omg. Dotterpln/Wildemanstraat, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burg. Vogelslaan 43 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 688 m². In omg. Dotterpln/Wildemanstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Vogelslaan 43 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-05-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk omg. Dotterpln/Wildemanstraat in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Burg. Vogelslaan 43 in omg. Dotterpln/Wildemanstraat bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Vogelslaan 43: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.