Streetview Nassaulaan 13 Oisterwijk

Nassaulaan 13, 5062 JN Oisterwijk

275 m² Bouwjaar 1974

Nassaulaan 13 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 2520 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
2520 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

440 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
171 Woningvoorraad
€1.440.000 Gem. woningwaarde omg. Europaln/Hondsbergseln
95% Koopwoningen
755 Inwoners per km²

Locatie van Nassaulaan 13

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Nassaulaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaulaan 13?

De prijsindicatie voor Nassaulaan 13 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Europaln/Hondsbergseln is €1.440.000. Dat komt neer op circa €5.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaulaan 13 zich tot de wijk omg. Europaln/Hondsbergseln?

Nassaulaan 13 is een woonhuis van 275 m² in de wijk omg. Europaln/Hondsbergseln. De buurt telt 171 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 755 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaulaan 13?

Nassaulaan 13 is een woonhuis in omg. Europaln/Hondsbergseln, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nassaulaan 13 vergeleken met de buurt?

Nassaulaan 13 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2520 m². In omg. Europaln/Hondsbergseln ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in omg. Europaln/Hondsbergseln?

De wijk omg. Europaln/Hondsbergseln in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij omg. Europaln/Hondsbergseln?

Vanuit Nassaulaan 13 in omg. Europaln/Hondsbergseln bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij omg. Europaln/Hondsbergseln?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaulaan 13: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij omg. Europaln/Hondsbergseln?