Streetview Burgemeester Funklaan 14 Oisterwijk

Burgemeester Funklaan 14, 5062 JG Oisterwijk

306 m² Bouwjaar 1997 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Burgemeester Funklaan 14 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m², een perceel van 1821 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
306 m²
Perceeloppervlakte
1821 m²
Inhoud
1318 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Funklaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Funklaan 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

440 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
171 Woningvoorraad
€1.440.000 Gem. woningwaarde omg. Europaln/Hondsbergseln
95% Koopwoningen
755 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Funklaan 14

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester Funklaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Funklaan 14?

De prijsindicatie voor Burgemeester Funklaan 14 ligt rond €1.420.000 tot €1.670.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Europaln/Hondsbergseln is €1.440.000. Dat komt neer op circa €4.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Funklaan 14 zich tot de wijk omg. Europaln/Hondsbergseln?

Burgemeester Funklaan 14 is een woonhuis van 306 m² in de wijk omg. Europaln/Hondsbergseln. De buurt telt 171 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 755 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Funklaan 14?

Burgemeester Funklaan 14 is een woonhuis in omg. Europaln/Hondsbergseln, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester Funklaan 14 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Funklaan 14 heeft 306 m² woonoppervlakte en 1318 m³ inhoud. Het perceel is 1821 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In omg. Europaln/Hondsbergseln ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Funklaan 14 en wat betekent dat?

Burgemeester Funklaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Funklaan 14?

Burgemeester Funklaan 14 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in omg. Europaln/Hondsbergseln?

De wijk omg. Europaln/Hondsbergseln in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.