Herenhuis, vrijstaande woning Burg. Canterslaan 12 Oisterwijk

Burg. Canterslaan 12, 5062 EV Oisterwijk

175 m² Bouwjaar 1935 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Burg. Canterslaan 12 is een herenhuis, vrijstaande woning in Oisterwijk, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 286 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
649 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burg. Canterslaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Canterslaan 12

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
275.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
364.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.73 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1340 Inwoners
730 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
873 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde omg. De Lind/Kerkstraat
45% Koopwoningen
3.408 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. Canterslaan 12

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Burg. Canterslaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Canterslaan 12?

De prijsindicatie voor Burg. Canterslaan 12 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. De Lind/Kerkstraat is €430.000. Dat komt neer op circa €2.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Canterslaan 12 zich tot de wijk omg. De Lind/Kerkstraat?

Burg. Canterslaan 12 is een herenhuis, vrijstaande woning van 175 m² in de wijk omg. De Lind/Kerkstraat. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.408 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Canterslaan 12?

Burg. Canterslaan 12 is een herenhuis, vrijstaande woning in omg. De Lind/Kerkstraat, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burg. Canterslaan 12 vergeleken met de buurt?

Burg. Canterslaan 12 heeft 175 m² woonoppervlakte en 649 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In omg. De Lind/Kerkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Canterslaan 12 en wat betekent dat?

Burg. Canterslaan 12 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-03-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. Canterslaan 12?

Burg. Canterslaan 12 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in omg. De Lind/Kerkstraat?

De wijk omg. De Lind/Kerkstraat in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.