Streetview Gemullehoekenweg 58 Oisterwijk

Gemullehoekenweg 58, 5062 CE Oisterwijk

1314 m² Bouwjaar 2015

Gemullehoekenweg 58 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 1314 m² en een perceel van 9345 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
1314 m²
Perceeloppervlakte
9345 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gemullehoekenweg 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

1050 Inwoners
320 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
123 Woningvoorraad
€653.000 Gem. woningwaarde buitengebied Oisterwijk Zuid
65% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Gemullehoekenweg 58

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Gemullehoekenweg 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Gemullehoekenweg 58?

De gemiddelde woningwaarde in buitengebied Oisterwijk Zuid is €653.000. Dat komt neer op circa €497 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gemullehoekenweg 58 zich tot de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid?

Gemullehoekenweg 58 is een woonhuis van 1314 m² in de wijk buitengebied Oisterwijk Zuid. De buurt telt 123 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gemullehoekenweg 58?

Gemullehoekenweg 58 is een woonhuis in buitengebied Oisterwijk Zuid, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gemullehoekenweg 58 vergeleken met de buurt?

Gemullehoekenweg 58 heeft 1314 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9345 m². In buitengebied Oisterwijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in buitengebied Oisterwijk Zuid?

De wijk buitengebied Oisterwijk Zuid in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij buitengebied Oisterwijk Zuid?

Vanuit Gemullehoekenweg 58 in buitengebied Oisterwijk Zuid bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 5.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij buitengebied Oisterwijk Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gemullehoekenweg 58: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij buitengebied Oisterwijk Zuid?