Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 1412 m²
- Inhoud
- 775 m³
- Kamers
- 7
Gemullehoekenweg 121 A is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 1412 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gemullehoekenweg 121 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
10.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
10.3 kmDe prijsindicatie voor Gemullehoekenweg 121 A ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Klompven/Eikenven is €688.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGemullehoekenweg 121 A is een woonhuis van 215 m² in de wijk omg. Klompven/Eikenven. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 181 inwoners per km².
Gemullehoekenweg 121 A is een woonhuis in omg. Klompven/Eikenven, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Gemullehoekenweg 121 A heeft 215 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 1412 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In omg. Klompven/Eikenven ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gemullehoekenweg 121 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Gemullehoekenweg 121 A heeft 7 kamers.
De wijk omg. Klompven/Eikenven in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Gemullehoekenweg 121 A in omg. Klompven/Eikenven bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gemullehoekenweg 121 A: ziekenhuis op 10.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2 km.