Streetview Gaspeldoornstraat 17 Oisterwijk

Gaspeldoornstraat 17, 5062 AC Oisterwijk

185 m² Bouwjaar 1978 6 kamers Label A+++

Gaspeldoornstraat 17 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 1287 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
1287 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gaspeldoornstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gaspeldoornstraat 17

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
68.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
28.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
69.1%
CO₂-emissie
6.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

230 Inwoners
80 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
72 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde omg. Klompven/Eikenven
89% Koopwoningen
181 Inwoners per km²

Locatie van Gaspeldoornstraat 17

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Gaspeldoornstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Gaspeldoornstraat 17?

De prijsindicatie voor Gaspeldoornstraat 17 ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in omg. Klompven/Eikenven is €688.000. Dat komt neer op circa €3.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gaspeldoornstraat 17 zich tot de wijk omg. Klompven/Eikenven?

Gaspeldoornstraat 17 is een woonhuis van 185 m² in de wijk omg. Klompven/Eikenven. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 181 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gaspeldoornstraat 17?

Gaspeldoornstraat 17 is een woonhuis in omg. Klompven/Eikenven, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gaspeldoornstraat 17 vergeleken met de buurt?

Gaspeldoornstraat 17 heeft 185 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 1287 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In omg. Klompven/Eikenven ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gaspeldoornstraat 17 en wat betekent dat?

Gaspeldoornstraat 17 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-03-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gaspeldoornstraat 17?

Gaspeldoornstraat 17 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in omg. Klompven/Eikenven?

De wijk omg. Klompven/Eikenven in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij omg. Klompven/Eikenven?