Streetview Haarenseweg 75 Oisterwijk

Haarenseweg 75, 5061 VK Oisterwijk

126 m² Bouwjaar 1929 Label C

Haarenseweg 75 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 840 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
840 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Haarenseweg 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarenseweg 75

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.6%
CO₂-emissie
39.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

130 Inwoners
40 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€686.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Oisterwijk Noord
95% Koopwoningen
175 Inwoners per km²

Locatie van Haarenseweg 75

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Haarenseweg 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarenseweg 75?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Oisterwijk Noord is €686.000. Dat komt neer op circa €5.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarenseweg 75 zich tot de wijk Buitengebied Oisterwijk Noord?

Haarenseweg 75 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Buitengebied Oisterwijk Noord. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 175 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarenseweg 75?

Haarenseweg 75 is een woonhuis in Buitengebied Oisterwijk Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haarenseweg 75 vergeleken met de buurt?

Haarenseweg 75 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 840 m². In Buitengebied Oisterwijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haarenseweg 75 en wat betekent dat?

Haarenseweg 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Oisterwijk Noord?

De wijk Buitengebied Oisterwijk Noord in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Oisterwijk Noord?

Vanuit Haarenseweg 75 in Buitengebied Oisterwijk Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.