Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
Willem de Zwijgerlaan 80 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 163 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 80
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in omg. 't Seuverick is €407.000. Dat komt neer op circa €2.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem de Zwijgerlaan 80 is een woonhuis van 169 m² in de wijk omg. 't Seuverick. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.573 inwoners per km².
Willem de Zwijgerlaan 80 is een woonhuis in omg. 't Seuverick, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Willem de Zwijgerlaan 80 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 163 m². In omg. 't Seuverick ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk omg. 't Seuverick in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Willem de Zwijgerlaan 80 in omg. 't Seuverick bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem de Zwijgerlaan 80: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij omg. 't Seuverick: restaurant (1 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Willem de Zwijgerlaan 80 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond omg. 't Seuverick. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.