Streetview Willem de Zwijgerlaan 16 Oisterwijk

Willem de Zwijgerlaan 16, 5061 TC Oisterwijk

93 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Willem de Zwijgerlaan 16 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 136 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Zwijgerlaan 16

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
263.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
513.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
94.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

700 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
319 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde omg. 't Westend
42% Koopwoningen
5.642 Inwoners per km²

Locatie van Willem de Zwijgerlaan 16

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Willem de Zwijgerlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Zwijgerlaan 16?

De gemiddelde woningwaarde in omg. 't Westend is €307.000. Dat komt neer op circa €3.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Zwijgerlaan 16 zich tot de wijk omg. 't Westend?

Willem de Zwijgerlaan 16 is een woonhuis van 93 m² in de wijk omg. 't Westend. De buurt telt 319 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.642 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Zwijgerlaan 16?

Willem de Zwijgerlaan 16 is een woonhuis in omg. 't Westend, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem de Zwijgerlaan 16 vergeleken met de buurt?

Willem de Zwijgerlaan 16 heeft 93 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In omg. 't Westend ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Zwijgerlaan 16 en wat betekent dat?

Willem de Zwijgerlaan 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-09-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 94.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem de Zwijgerlaan 16?

Willem de Zwijgerlaan 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in omg. 't Westend?

De wijk omg. 't Westend in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij omg. 't Westend?