Maisonnette Almystraat 54 Oisterwijk

Almystraat 54, 5061 PA Oisterwijk

92 m² Bouwjaar 1916 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Almystraat 54 is een maisonnette in Oisterwijk, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Almystraat 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Almystraat 54

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

725 Inwoners
290 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
302 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Omg. KVL
54% Koopwoningen
5.594 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Almystraat 54

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Almystraat 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Almystraat 54?

De prijsindicatie voor Almystraat 54 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Omg. KVL is €483.000. Dat komt neer op circa €5.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Almystraat 54 zich tot de wijk Omg. KVL?

Almystraat 54 is een maisonnette van 92 m² in de wijk Omg. KVL. De buurt telt 302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.594 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Almystraat 54?

Almystraat 54 is een maisonnette in Omg. KVL, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Almystraat 54 vergeleken met de buurt?

Almystraat 54 heeft 92 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Omg. KVL ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Almystraat 54 en wat betekent dat?

Almystraat 54 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Almystraat 54?

Almystraat 54 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Omg. KVL?

De wijk Omg. KVL in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Omg. KVL?

Vanuit Almystraat 54 in Omg. KVL bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2 km.