Streetview Almystraat 106 Oisterwijk

Almystraat 106, 5061 PA Oisterwijk

112 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Almystraat 106 is een woonhuis in Oisterwijk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 109 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
109 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Almystraat 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Almystraat 106

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.53
CO₂-emissie
1547.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

725 Inwoners
290 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
302 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Omg. KVL
54% Koopwoningen
5.594 Inwoners per km²

Locatie van Almystraat 106

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Almystraat 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Almystraat 106?

De prijsindicatie voor Almystraat 106 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Omg. KVL is €483.000. Dat komt neer op circa €4.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Almystraat 106 zich tot de wijk Omg. KVL?

Almystraat 106 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Omg. KVL. De buurt telt 302 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.594 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Almystraat 106?

Almystraat 106 is een woonhuis in Omg. KVL, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Almystraat 106 vergeleken met de buurt?

Almystraat 106 heeft 112 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 109 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Omg. KVL ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Almystraat 106 en wat betekent dat?

Almystraat 106 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1547.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Almystraat 106?

Almystraat 106 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Omg. KVL?

De wijk Omg. KVL in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Omg. KVL?

Vanuit Almystraat 106 in Omg. KVL bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2 km.