Landhuis, vrijstaande woning Pannenschuurlaan 201 Oisterwijk

Pannenschuurlaan 201, 5061 DM Oisterwijk

515 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Pannenschuurlaan 201 is een landhuis, vrijstaande woning in Oisterwijk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 515 m², een perceel van 3269 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
515 m²
Perceeloppervlakte
3269 m²
Inhoud
2176 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.175.000 tot €1.425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Beschutte ligging en buiten bebouwde kom

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pannenschuurlaan 201

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pannenschuurlaan 201

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
299.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
479.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.8%
CO₂-emissie
87.27 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Oisterwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Oisterwijk

3555 Inwoners
1545 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1558 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde omg Pannenschuur Centrum
63% Koopwoningen
5.902 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pannenschuurlaan 201

Vergelijkbare woningen in Oisterwijk

Veelgestelde vragen over Pannenschuurlaan 201

Wat is de geschatte woningwaarde van Pannenschuurlaan 201?

De prijsindicatie voor Pannenschuurlaan 201 ligt rond €1.175.000 tot €1.425.000. De gemiddelde woningwaarde in omg Pannenschuur Centrum is €375.000. Dat komt neer op circa €728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pannenschuurlaan 201 zich tot de wijk omg Pannenschuur Centrum?

Pannenschuurlaan 201 is een landhuis, vrijstaande woning van 515 m² in de wijk omg Pannenschuur Centrum. De buurt telt 1.558 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.902 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pannenschuurlaan 201?

Pannenschuurlaan 201 is een landhuis, vrijstaande woning in omg Pannenschuur Centrum, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pannenschuurlaan 201 vergeleken met de buurt?

Pannenschuurlaan 201 heeft 515 m² woonoppervlakte en 2176 m³ inhoud. Het perceel is 3269 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 74 m² per kamer. In omg Pannenschuur Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pannenschuurlaan 201 en wat betekent dat?

Pannenschuurlaan 201 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-06-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 87.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pannenschuurlaan 201?

Pannenschuurlaan 201 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in omg Pannenschuur Centrum?

De wijk omg Pannenschuur Centrum in Oisterwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.