Streetview Straten 13 B1 Oirschot

Straten 13 B1, 5688 NJ Oirschot

60 m² Bouwjaar 1960 Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Straten 13 B1 is een woonhuis in Oirschot, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €643.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Straten 13 B1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Straten 13 B1

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Oirschot

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Oirschot

235 Inwoners
85 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
83 Woningvoorraad
€643.000 Gem. woningwaarde Straten met Moleneind
88% Koopwoningen
108 Inwoners per km²

Locatie van Straten 13 B1

Vergelijkbare woningen in Oirschot

Veelgestelde vragen over Straten 13 B1

Wat is de geschatte woningwaarde van Straten 13 B1?

De gemiddelde woningwaarde in Straten met Moleneind is €643.000. Dat komt neer op circa €10.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Straten 13 B1 zich tot de wijk Straten met Moleneind?

Straten 13 B1 is een woonhuis van 60 m² in de wijk Straten met Moleneind. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Straten 13 B1?

Straten 13 B1 is een woonhuis in Straten met Moleneind, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Straten 13 B1 vergeleken met de buurt?

Straten 13 B1 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Straten met Moleneind ligt de gemiddelde woningwaarde op €643.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Straten 13 B1 en wat betekent dat?

Straten 13 B1 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Straten met Moleneind?

De wijk Straten met Moleneind in Oirschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €643.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Straten met Moleneind?

Vanuit Straten 13 B1 in Straten met Moleneind bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Straten met Moleneind?

Zorg en onderwijs in de buurt van Straten 13 B1: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.