Streetview Nieuwedijk 31 Oirschot

Nieuwedijk 31, 5688 LK Oirschot

170 m² Bouwjaar 1972 Label C

Nieuwedijk 31 is een woonhuis in Oirschot, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 10000 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
10000 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwedijk 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwedijk 31

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oirschot

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Oirschot

1670 Inwoners
710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
710 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Spoordonk
90% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwedijk 31

Vergelijkbare woningen in Oirschot

Veelgestelde vragen over Nieuwedijk 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwedijk 31?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Spoordonk is €485.000. Dat komt neer op circa €2.853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwedijk 31 zich tot de wijk Verspreide huizen Spoordonk?

Nieuwedijk 31 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Verspreide huizen Spoordonk. De buurt telt 710 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwedijk 31?

Nieuwedijk 31 is een woonhuis in Verspreide huizen Spoordonk, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwedijk 31 vergeleken met de buurt?

Nieuwedijk 31 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 10000 m². In Verspreide huizen Spoordonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwedijk 31 en wat betekent dat?

Nieuwedijk 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Spoordonk?

De wijk Verspreide huizen Spoordonk in Oirschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Spoordonk?

Vanuit Nieuwedijk 31 in Verspreide huizen Spoordonk bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 4.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Spoordonk?