Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 1455 m²
Boterwijksestraat 21 A is een woonhuis in Oirschot, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 1455 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boterwijksestraat 21 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
11.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oirschot Noordoost is €686.000. Dat komt neer op circa €3.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoterwijksestraat 21 A is een woonhuis van 173 m² in de wijk Oirschot Noordoost. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 161 inwoners per km².
Boterwijksestraat 21 A is een woonhuis in Oirschot Noordoost, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Boterwijksestraat 21 A heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1455 m². In Oirschot Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oirschot Noordoost in Oirschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Boterwijksestraat 21 A in Oirschot Noordoost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boterwijksestraat 21 A: ziekenhuis op 11.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Oirschot Noordoost: restaurant (1.2 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Boterwijksestraat 21 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oirschot Noordoost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.