Tussenwoning Kennedylaan 4 Oirschot

Kennedylaan 4, 5688 CN Oirschot

91 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kennedylaan 4 is een tussenwoning in Oirschot, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 310 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kennedylaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kennedylaan 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (168.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oirschot

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Oirschot

4410 Inwoners
2065 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2246 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Oirschot-Centrum
54% Koopwoningen
3.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kennedylaan 4

Vergelijkbare woningen in Oirschot

Veelgestelde vragen over Kennedylaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kennedylaan 4?

De prijsindicatie voor Kennedylaan 4 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Oirschot-Centrum is €406.000. Dat komt neer op circa €4.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kennedylaan 4 zich tot de wijk Oirschot-Centrum?

Kennedylaan 4 is een tussenwoning van 91 m² in de wijk Oirschot-Centrum. De buurt telt 2.246 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kennedylaan 4?

Kennedylaan 4 is een tussenwoning in Oirschot-Centrum, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kennedylaan 4 vergeleken met de buurt?

Kennedylaan 4 heeft 91 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oirschot-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kennedylaan 4 en wat betekent dat?

Kennedylaan 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kennedylaan 4?

Kennedylaan 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 168 m².

Hoe is de woningmarkt in Oirschot-Centrum?

De wijk Oirschot-Centrum in Oirschot (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oirschot-Centrum?

Vanuit Kennedylaan 4 in Oirschot-Centrum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2 km.