Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1500
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 2055 m²
Burgemeester Minkenberglaan 9 is een woonhuis in Ohé en Laak, gebouwd in 1500. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 2055 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Minkenberglaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ohé is €356.000. Dat komt neer op circa €1.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Minkenberglaan 9 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Ohé. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 425 inwoners per km².
Burgemeester Minkenberglaan 9 is een woonhuis in Ohé, gebouwd in 1500 (526 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester Minkenberglaan 9 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2055 m². In Ohé ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ohé in Ohé en Laak (Limburg) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Burgemeester Minkenberglaan 9 in Ohé bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Minkenberglaan 9: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Ohé: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Burgemeester Minkenberglaan 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ohé. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1500, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.