Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Salvialaan 53 Oegstgeest

Salvialaan 53, 2343 XB Oegstgeest

181 m² Bouwjaar 1978 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Salvialaan 53 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oegstgeest, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 408 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
761 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€870.000 tot €970.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Salvialaan 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Salvialaan 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
125.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.5%
CO₂-emissie
26.53 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (220.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oegstgeest

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Oegstgeest

2515 Inwoners
1400 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1383 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
47% Koopwoningen
8.087 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Salvialaan 53

Vergelijkbare woningen in Oegstgeest

Veelgestelde vragen over Salvialaan 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Salvialaan 53?

De prijsindicatie voor Salvialaan 53 ligt rond €870.000 tot €970.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €359.000. Dat komt neer op circa €1.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Salvialaan 53 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Salvialaan 53 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 181 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 1.383 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.087 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Salvialaan 53?

Salvialaan 53 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Salvialaan 53 vergeleken met de buurt?

Salvialaan 53 heeft 181 m² woonoppervlakte en 761 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Salvialaan 53 en wat betekent dat?

Salvialaan 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Salvialaan 53?

Salvialaan 53 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 220 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Oegstgeest (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Salvialaan 53 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.