Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 206 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
- Inhoud
- 747 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Willem Pijperlaan 7 is een woonhuis in Oegstgeest, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 434 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Pijperlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Willem Pijperlaan 7 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Haaswijk-West is €457.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Pijperlaan 7 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Haaswijk-West. De buurt telt 814 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.740 inwoners per km².
Willem Pijperlaan 7 is een woonhuis in Haaswijk-West, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Willem Pijperlaan 7 heeft 206 m² woonoppervlakte en 747 m³ inhoud. Het perceel is 434 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Haaswijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Pijperlaan 7 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Willem Pijperlaan 7 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Haaswijk-West in Oegstgeest (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Willem Pijperlaan 7 in Haaswijk-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Pijperlaan 7: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.6 km.