Streetview Jan van Ruusbroeclaan 4 Oegstgeest

Jan van Ruusbroeclaan 4, 2343 JL Oegstgeest

206 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Jan van Ruusbroeclaan 4 is een woonhuis in Oegstgeest, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m², een perceel van 302 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
302 m²
Inhoud
668 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan van Ruusbroeclaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Ruusbroeclaan 4

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oegstgeest

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Oegstgeest

2855 Inwoners
1310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1306 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Haaswijk-Oost
70% Koopwoningen
5.509 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Ruusbroeclaan 4

Vergelijkbare woningen in Oegstgeest

Veelgestelde vragen over Jan van Ruusbroeclaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Ruusbroeclaan 4?

De prijsindicatie voor Jan van Ruusbroeclaan 4 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Haaswijk-Oost is €486.000. Dat komt neer op circa €2.359 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Ruusbroeclaan 4 zich tot de wijk Haaswijk-Oost?

Jan van Ruusbroeclaan 4 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Haaswijk-Oost. De buurt telt 1.306 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.509 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Ruusbroeclaan 4?

Jan van Ruusbroeclaan 4 is een woonhuis in Haaswijk-Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Ruusbroeclaan 4 vergeleken met de buurt?

Jan van Ruusbroeclaan 4 heeft 206 m² woonoppervlakte en 668 m³ inhoud. Het perceel is 302 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Haaswijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Ruusbroeclaan 4 en wat betekent dat?

Jan van Ruusbroeclaan 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Ruusbroeclaan 4?

Jan van Ruusbroeclaan 4 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haaswijk-Oost?

De wijk Haaswijk-Oost in Oegstgeest (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haaswijk-Oost?

Vanuit Jan van Ruusbroeclaan 4 in Haaswijk-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2 km.