Streetview President Kennedylaan 89 Oegstgeest

President Kennedylaan 89, 2343 GK Oegstgeest

59 m² Bouwjaar 1974 Label E

President Kennedylaan 89 is een appartement in Oegstgeest, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor President Kennedylaan 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Kennedylaan 89

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
156.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.4%
CO₂-emissie
57.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oegstgeest

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Oegstgeest

2515 Inwoners
1400 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1383 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
47% Koopwoningen
8.087 Inwoners per km²

Locatie van President Kennedylaan 89

Vergelijkbare woningen in Oegstgeest

Veelgestelde vragen over President Kennedylaan 89

Wat is de geschatte woningwaarde van President Kennedylaan 89?

De prijsindicatie voor President Kennedylaan 89 ligt rond €55.000 tot €80.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €359.000. Dat komt neer op circa €6.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Kennedylaan 89 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

President Kennedylaan 89 is een appartement van 59 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 1.383 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.087 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Kennedylaan 89?

President Kennedylaan 89 is een appartement in Bloemenbuurt, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is President Kennedylaan 89 vergeleken met de buurt?

President Kennedylaan 89 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Kennedylaan 89 en wat betekent dat?

President Kennedylaan 89 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.09 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Oegstgeest (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit President Kennedylaan 89 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?