Streetview Prinses Irenelaan 37 Oegstgeest

Prinses Irenelaan 37, 2341 TR Oegstgeest

104 m² Bouwjaar 1958 5 kamers Label G

Prinses Irenelaan 37 is een woonhuis in Oegstgeest, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €796.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenelaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Irenelaan 37

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oegstgeest

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Oegstgeest

4475 Inwoners
1820 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1802 Woningvoorraad
€796.000 Gem. woningwaarde Oranje Nassau
91% Koopwoningen
6.265 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Irenelaan 37

Vergelijkbare woningen in Oegstgeest

Veelgestelde vragen over Prinses Irenelaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenelaan 37?

De prijsindicatie voor Prinses Irenelaan 37 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassau is €796.000. Dat komt neer op circa €7.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenelaan 37 zich tot de wijk Oranje Nassau?

Prinses Irenelaan 37 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Oranje Nassau. De buurt telt 1.802 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenelaan 37?

Prinses Irenelaan 37 is een woonhuis in Oranje Nassau, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Irenelaan 37 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenelaan 37 heeft 104 m² woonoppervlakte. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oranje Nassau ligt de gemiddelde woningwaarde op €796.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Irenelaan 37 en wat betekent dat?

Prinses Irenelaan 37 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-05-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Irenelaan 37?

Prinses Irenelaan 37 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranje Nassau?

De wijk Oranje Nassau in Oegstgeest (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €796.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranje Nassau?

Vanuit Prinses Irenelaan 37 in Oranje Nassau bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.