Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 332 m²
- Perceeloppervlakte
- 760 m²
- Inhoud
- 1150 m³
- Kamers
- 7
Laan van Oud-Poelgeest 7 A is een woonhuis in Oegstgeest, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 332 m², een perceel van 760 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Oud-Poelgeest 7 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
3.6 kmDe prijsindicatie voor Laan van Oud-Poelgeest 7 A ligt rond €1.255.000 tot €1.505.000. De gemiddelde woningwaarde in Abtspoel is €1.240.000. Dat komt neer op circa €3.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Oud-Poelgeest 7 A is een woonhuis van 332 m² in de wijk Abtspoel. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 912 inwoners per km².
Laan van Oud-Poelgeest 7 A is een woonhuis in Abtspoel, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Laan van Oud-Poelgeest 7 A heeft 332 m² woonoppervlakte en 1150 m³ inhoud. Het perceel is 760 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Abtspoel ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Oud-Poelgeest 7 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Laan van Oud-Poelgeest 7 A heeft 7 kamers.
De wijk Abtspoel in Oegstgeest (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.240.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Laan van Oud-Poelgeest 7 A in Abtspoel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Oud-Poelgeest 7 A: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.