Streetview Ganzenweg 5 Odiliapeel

Ganzenweg 5, 5409 TL Odiliapeel

175 m² Bouwjaar 1947 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Ganzenweg 5 is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 4570 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
4570 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Ganzenweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ganzenweg 5

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Odiliapeel

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.4 km
Vervoer

Treinstation

17.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Odiliapeel

615 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Buitengebied-Odiliapeel
80% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Locatie van Ganzenweg 5

Vergelijkbare woningen in Odiliapeel

Veelgestelde vragen over Ganzenweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Ganzenweg 5?

De prijsindicatie voor Ganzenweg 5 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Odiliapeel is €517.000. Dat komt neer op circa €2.954 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ganzenweg 5 zich tot de wijk Buitengebied-Odiliapeel?

Ganzenweg 5 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Buitengebied-Odiliapeel. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ganzenweg 5?

Ganzenweg 5 is een woonhuis in Buitengebied-Odiliapeel, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ganzenweg 5 vergeleken met de buurt?

Ganzenweg 5 heeft 175 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 4570 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitengebied-Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ganzenweg 5 en wat betekent dat?

Ganzenweg 5 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Ganzenweg 5?

Ganzenweg 5 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied-Odiliapeel?

De wijk Buitengebied-Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?

Vanuit Ganzenweg 5 in Buitengebied-Odiliapeel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 17.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.