Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 258 m²
- Perceeloppervlakte
- 653 m²
Spechtenlaan 17 is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en een perceel van 653 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spechtenlaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
17.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
9.3 kmRestaurant
3.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
7.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Odiliapeel is €375.000. Dat komt neer op circa €1.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpechtenlaan 17 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Odiliapeel. De buurt telt 631 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.702 inwoners per km².
Spechtenlaan 17 is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Spechtenlaan 17 heeft 258 m² woonoppervlakte. Het perceel is 653 m². In Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Spechtenlaan 17 in Odiliapeel bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 17.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spechtenlaan 17: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7.4 km.
Recreatie nabij Odiliapeel: restaurant (3.5 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Spechtenlaan 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Odiliapeel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.