Streetview Vijfhoekstraat 6 A Odiliapeel

Vijfhoekstraat 6 A, 5409 TA Odiliapeel

45 m² Bouwjaar 2011

Vijfhoekstraat 6 A is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vijfhoekstraat 6 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Odiliapeel

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.4 km
Vervoer

Treinstation

17.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Odiliapeel

615 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Buitengebied-Odiliapeel
80% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Locatie van Vijfhoekstraat 6 A

Vergelijkbare woningen in Odiliapeel

Veelgestelde vragen over Vijfhoekstraat 6 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijfhoekstraat 6 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Odiliapeel is €517.000. Dat komt neer op circa €11.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijfhoekstraat 6 A zich tot de wijk Buitengebied-Odiliapeel?

Vijfhoekstraat 6 A is een woonhuis van 45 m² in de wijk Buitengebied-Odiliapeel. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijfhoekstraat 6 A?

Vijfhoekstraat 6 A is een woonhuis in Buitengebied-Odiliapeel, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vijfhoekstraat 6 A vergeleken met de buurt?

Vijfhoekstraat 6 A heeft 45 m² woonoppervlakte. In Buitengebied-Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied-Odiliapeel?

De wijk Buitengebied-Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?

Vanuit Vijfhoekstraat 6 A in Buitengebied-Odiliapeel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 17.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vijfhoekstraat 6 A: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied-Odiliapeel?

Recreatie nabij Buitengebied-Odiliapeel: restaurant (3.6 km), cafe (1.9 km).