Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 214 m²
Beukenlaan 58 A is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beukenlaan 58 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
4.4 kmTreinstation
17.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
7.4 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
10 kmRestaurant
3.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Odiliapeel is €517.000. Dat komt neer op circa €2.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeukenlaan 58 A is een woonhuis van 214 m² in de wijk Buitengebied-Odiliapeel. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².
Beukenlaan 58 A is een woonhuis in Buitengebied-Odiliapeel, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Beukenlaan 58 A heeft 214 m² woonoppervlakte. In Buitengebied-Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beukenlaan 58 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Buitengebied-Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Beukenlaan 58 A in Buitengebied-Odiliapeel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 17.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beukenlaan 58 A: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.4 km.
Recreatie nabij Buitengebied-Odiliapeel: restaurant (3.6 km), cafe (1.9 km).