Streetview Beukenlaan 53 Odiliapeel

Beukenlaan 53, 5409 SX Odiliapeel

287 m² Bouwjaar 1992 Label B

Beukenlaan 53 is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
287 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beukenlaan 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukenlaan 53

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Odiliapeel

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.4 km
Vervoer

Treinstation

17.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Odiliapeel

615 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Buitengebied-Odiliapeel
80% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Locatie van Beukenlaan 53

Vergelijkbare woningen in Odiliapeel

Veelgestelde vragen over Beukenlaan 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukenlaan 53?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Odiliapeel is €517.000. Dat komt neer op circa €1.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukenlaan 53 zich tot de wijk Buitengebied-Odiliapeel?

Beukenlaan 53 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Buitengebied-Odiliapeel. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukenlaan 53?

Beukenlaan 53 is een woonhuis in Buitengebied-Odiliapeel, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beukenlaan 53 vergeleken met de buurt?

Beukenlaan 53 heeft 287 m² woonoppervlakte. In Buitengebied-Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukenlaan 53 en wat betekent dat?

Beukenlaan 53 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied-Odiliapeel?

De wijk Buitengebied-Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?

Vanuit Beukenlaan 53 in Buitengebied-Odiliapeel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 17.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?