Eengezinswoning, vrijstaande woning Oosterheidestraat 23 Odiliapeel

Oosterheidestraat 23, 5409 SK Odiliapeel

294 m² Bouwjaar 1967 7 kamers 5 slaapkamers Label A++++

Oosterheidestraat 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Odiliapeel, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m², een perceel van 4665 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
294 m²
Perceeloppervlakte
4665 m²
Inhoud
1241 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€820.000 tot €920.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oosterheidestraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterheidestraat 23

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
142.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-5.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
103%
Geldig tot
Verwarming
Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Odiliapeel

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.4 km
Vervoer

Treinstation

17.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Odiliapeel

615 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Buitengebied-Odiliapeel
80% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterheidestraat 23

Vergelijkbare woningen in Odiliapeel

Veelgestelde vragen over Oosterheidestraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterheidestraat 23?

De prijsindicatie voor Oosterheidestraat 23 ligt rond €820.000 tot €920.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Odiliapeel is €517.000. Dat komt neer op circa €1.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterheidestraat 23 zich tot de wijk Buitengebied-Odiliapeel?

Oosterheidestraat 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 294 m² in de wijk Buitengebied-Odiliapeel. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterheidestraat 23?

Oosterheidestraat 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Buitengebied-Odiliapeel, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oosterheidestraat 23 vergeleken met de buurt?

Oosterheidestraat 23 heeft 294 m² woonoppervlakte en 1241 m³ inhoud. Het perceel is 4665 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Buitengebied-Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterheidestraat 23 en wat betekent dat?

Oosterheidestraat 23 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterheidestraat 23?

Oosterheidestraat 23 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied-Odiliapeel?

De wijk Buitengebied-Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.