Streetview Oudedijk 80 A Odiliapeel

Oudedijk 80 A, 5409 SC Odiliapeel

274 m² Bouwjaar 1978

Oudedijk 80 A is een woonhuis in Odiliapeel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 2438 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
274 m²
Perceeloppervlakte
2438 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oudedijk 80 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Odiliapeel

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.4 km
Vervoer

Treinstation

17.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Odiliapeel

615 Inwoners
230 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Buitengebied-Odiliapeel
80% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Locatie van Oudedijk 80 A

Vergelijkbare woningen in Odiliapeel

Veelgestelde vragen over Oudedijk 80 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudedijk 80 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Odiliapeel is €517.000. Dat komt neer op circa €1.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudedijk 80 A zich tot de wijk Buitengebied-Odiliapeel?

Oudedijk 80 A is een woonhuis van 274 m² in de wijk Buitengebied-Odiliapeel. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudedijk 80 A?

Oudedijk 80 A is een woonhuis in Buitengebied-Odiliapeel, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oudedijk 80 A vergeleken met de buurt?

Oudedijk 80 A heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2438 m². In Buitengebied-Odiliapeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied-Odiliapeel?

De wijk Buitengebied-Odiliapeel in Odiliapeel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?

Vanuit Oudedijk 80 A in Buitengebied-Odiliapeel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.4 km, treinstation op 17.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied-Odiliapeel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oudedijk 80 A: ziekenhuis op 10 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied-Odiliapeel?

Recreatie nabij Buitengebied-Odiliapeel: restaurant (3.6 km), cafe (1.9 km).