Streetview Waalbandijk 81 Ochten

Waalbandijk 81, 4051 CK Ochten

250 m² Bouwjaar 1947

Waalbandijk 81 is een woonhuis in Ochten, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m² en een perceel van 8495 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
8495 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ochten

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Ochten

795 Inwoners
350 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
202 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Ochten
80% Koopwoningen
94 Inwoners per km²

Locatie van Waalbandijk 81

Vergelijkbare woningen in Ochten

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 81?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Ochten is €461.000. Dat komt neer op circa €1.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 81 zich tot de wijk Verspreide huizen Ochten?

Waalbandijk 81 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Verspreide huizen Ochten. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 94 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 81?

Waalbandijk 81 is een woonhuis in Verspreide huizen Ochten, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Waalbandijk 81 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 81 heeft 250 m² woonoppervlakte. Het perceel is 8495 m². In Verspreide huizen Ochten ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Ochten?

De wijk Verspreide huizen Ochten in Ochten (Gelderland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Ochten?

Vanuit Waalbandijk 81 in Verspreide huizen Ochten bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Ochten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waalbandijk 81: ziekenhuis op 10.3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Ochten?

Recreatie nabij Verspreide huizen Ochten: restaurant (2.1 km), cafe (4 km).