Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 6600 m²
Waalbandijk 75 is een woonhuis in Ochten, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 6600 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 75
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
10.3 kmRestaurant
2.1 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
10.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Ochten is €461.000. Dat komt neer op circa €2.004 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaalbandijk 75 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Verspreide huizen Ochten. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 94 inwoners per km².
Waalbandijk 75 is een woonhuis in Verspreide huizen Ochten, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Waalbandijk 75 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6600 m². In Verspreide huizen Ochten ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Ochten in Ochten (Gelderland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Waalbandijk 75 in Verspreide huizen Ochten bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waalbandijk 75: ziekenhuis op 10.3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.9 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Ochten: restaurant (2.1 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Waalbandijk 75 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Ochten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.