Streetview Wethouder van Lavierenstraat 10 Ochten

Wethouder van Lavierenstraat 10, 4051 AW Ochten

112 m² Bouwjaar 1949 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Wethouder van Lavierenstraat 10 is een woonhuis in Ochten, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 605 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
605 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Wethouder van Lavierenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder van Lavierenstraat 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
269.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ochten

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Ochten

4340 Inwoners
1685 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1713 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Ochten
66% Koopwoningen
3.263 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder van Lavierenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Ochten

Veelgestelde vragen over Wethouder van Lavierenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder van Lavierenstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Ochten is €331.000. Dat komt neer op circa €2.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder van Lavierenstraat 10 zich tot de wijk Ochten?

Wethouder van Lavierenstraat 10 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Ochten. De buurt telt 1.713 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder van Lavierenstraat 10?

Wethouder van Lavierenstraat 10 is een woonhuis in Ochten, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wethouder van Lavierenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Wethouder van Lavierenstraat 10 heeft 112 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 605 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ochten ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder van Lavierenstraat 10 en wat betekent dat?

Wethouder van Lavierenstraat 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-06-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wethouder van Lavierenstraat 10?

Wethouder van Lavierenstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ochten?

De wijk Ochten in Ochten (Gelderland) kenmerkt zich door 4.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ochten?

Vanuit Wethouder van Lavierenstraat 10 in Ochten bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.