Eengezinswoning, vrijstaande woning Plesmanlaan 23 Nunspeet

Plesmanlaan 23, 8072 PT Nunspeet

158 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Plesmanlaan 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nunspeet, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 432 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
432 m²
Inhoud
643 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Plesmanlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plesmanlaan 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.4%
CO₂-emissie
26.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (193.0 m²)
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nunspeet

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Nunspeet

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-Zuid
54% Koopwoningen
233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plesmanlaan 23

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Plesmanlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Plesmanlaan 23?

De prijsindicatie voor Plesmanlaan 23 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-Zuid is €495.000. Dat komt neer op circa €3.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plesmanlaan 23 zich tot de wijk Nunspeet-Zuid?

Plesmanlaan 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 158 m² in de wijk Nunspeet-Zuid. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plesmanlaan 23?

Plesmanlaan 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nunspeet-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Plesmanlaan 23 vergeleken met de buurt?

Plesmanlaan 23 heeft 158 m² woonoppervlakte en 643 m³ inhoud. Het perceel is 432 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nunspeet-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plesmanlaan 23 en wat betekent dat?

Plesmanlaan 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plesmanlaan 23?

Plesmanlaan 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 193 m².

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-Zuid?

De wijk Nunspeet-Zuid in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-Zuid?

Vanuit Plesmanlaan 23 in Nunspeet-Zuid bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.