Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 781 m²
Oenenburgweg 318 is een woonhuis in Nunspeet, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 781 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oenenburgweg 318
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
14.2 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
14 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-Oost is €365.000. Dat komt neer op circa €2.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOenenburgweg 318 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Nunspeet-Oost. De buurt telt 3.678 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.156 inwoners per km².
Oenenburgweg 318 is een woonhuis in Nunspeet-Oost, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oenenburgweg 318 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 781 m². In Nunspeet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oenenburgweg 318 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nunspeet-Oost in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 9.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oenenburgweg 318 in Nunspeet-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oenenburgweg 318: ziekenhuis op 14.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.