Streetview Oenenburgweg 8 Nunspeet

Oenenburgweg 8, 8072 GL Nunspeet

163 m² Bouwjaar 1960 Label B

Oenenburgweg 8 is een woonhuis in Nunspeet, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 370 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
370 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oenenburgweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oenenburgweg 8

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Nunspeet

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

Buurtinformatie in Nunspeet

9065 Inwoners
3605 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
3678 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-Oost
61% Koopwoningen
3.156 Inwoners per km²

Locatie van Oenenburgweg 8

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Oenenburgweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Oenenburgweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-Oost is €365.000. Dat komt neer op circa €2.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oenenburgweg 8 zich tot de wijk Nunspeet-Oost?

Oenenburgweg 8 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Nunspeet-Oost. De buurt telt 3.678 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oenenburgweg 8?

Oenenburgweg 8 is een woonhuis in Nunspeet-Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oenenburgweg 8 vergeleken met de buurt?

Oenenburgweg 8 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 370 m². In Nunspeet-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oenenburgweg 8 en wat betekent dat?

Oenenburgweg 8 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-Oost?

De wijk Nunspeet-Oost in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 9.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-Oost?

Vanuit Oenenburgweg 8 in Nunspeet-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nunspeet-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oenenburgweg 8: ziekenhuis op 14.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.