Streetview Groenelaantje 30 Nunspeet

Groenelaantje 30, 8072 DD Nunspeet

388 m² Bouwjaar 1920 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Groenelaantje 30 is een woonhuis in Nunspeet, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 388 m², een perceel van 13620 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
388 m²
Perceeloppervlakte
13620 m²
Inhoud
1425 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Groenelaantje 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenelaantje 30

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Nunspeet

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Nunspeet

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-Zuid
54% Koopwoningen
233 Inwoners per km²

Locatie van Groenelaantje 30

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Groenelaantje 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenelaantje 30?

De prijsindicatie voor Groenelaantje 30 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-Zuid is €495.000. Dat komt neer op circa €1.276 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenelaantje 30 zich tot de wijk Nunspeet-Zuid?

Groenelaantje 30 is een woonhuis van 388 m² in de wijk Nunspeet-Zuid. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenelaantje 30?

Groenelaantje 30 is een woonhuis in Nunspeet-Zuid, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenelaantje 30 vergeleken met de buurt?

Groenelaantje 30 heeft 388 m² woonoppervlakte en 1425 m³ inhoud. Het perceel is 13620 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Nunspeet-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenelaantje 30 en wat betekent dat?

Groenelaantje 30 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Groenelaantje 30?

Groenelaantje 30 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-Zuid?

De wijk Nunspeet-Zuid in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-Zuid?

Vanuit Groenelaantje 30 in Nunspeet-Zuid bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.