Eengezinswoning, tussenwoning Groenelaantje 35 E Nunspeet

Groenelaantje 35 E, 8072 DC Nunspeet

212 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Groenelaantje 35 E is een eengezinswoning, tussenwoning in Nunspeet, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 1035 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
1035 m²
Inhoud
1062 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€775.000 tot €875.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand en aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Groenelaantje 35 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenelaantje 35 E

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Nunspeet

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Nunspeet

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
129 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Nunspeet-Zuid
54% Koopwoningen
233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenelaantje 35 E

Vergelijkbare woningen in Nunspeet

Veelgestelde vragen over Groenelaantje 35 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenelaantje 35 E?

De prijsindicatie voor Groenelaantje 35 E ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Nunspeet-Zuid is €495.000. Dat komt neer op circa €2.335 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenelaantje 35 E zich tot de wijk Nunspeet-Zuid?

Groenelaantje 35 E is een eengezinswoning, tussenwoning van 212 m² in de wijk Nunspeet-Zuid. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenelaantje 35 E?

Groenelaantje 35 E is een eengezinswoning, tussenwoning in Nunspeet-Zuid, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenelaantje 35 E vergeleken met de buurt?

Groenelaantje 35 E heeft 212 m² woonoppervlakte en 1062 m³ inhoud. Het perceel is 1035 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Nunspeet-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenelaantje 35 E en wat betekent dat?

Groenelaantje 35 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Groenelaantje 35 E?

Groenelaantje 35 E heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nunspeet-Zuid?

De wijk Nunspeet-Zuid in Nunspeet (Gelderland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nunspeet-Zuid?

Vanuit Groenelaantje 35 E in Nunspeet-Zuid bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.